home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

Auto za hubičku - POZOR PODVOD!

Odkazy na inzeráty z jiných bazarů sem

Moderátor

P?sp?vky: 328

Registrovn: 17 b?e 2012 06:38

Bydli?t?: Liberec

P?sp?vek 18 lis 2012 10:29

Auto za hubičku - POZOR PODVOD!

nechce se mi věřit že za auto s 600 kobylama chce jen 120

http://autobazar.hyperinzerce.cz/bmw/in ... 3-nabidka/
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 942

Registrovn: 05 led 2012 14:03

Bydli?t?: Mladá Boleslav

P?sp?vek 18 lis 2012 16:25

Re: BMW stavba 441 kW za 120

je to FAKE!!! nekdo jen prepisuje inzeraty!

http://www.ebursaauto.ro/bmw/m5/1990/va ... 02289.html

Moderátor

P?sp?vek 18 lis 2012 19:21

Aha tak to je jasné, to jsou zase ti podvodníci co budou tvrdit, že auto je v zahraničí a jediná možnost bude poslat peníze na účet předem. Tímto způsobem přišlo o peníze v této republice už mnoho lidí, já osobně jsem se s tím setkal už dvakrát. Policije ČR s tím vůbec nic nedělá, i když je člověk na inzerát upozorní.
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vek 19 lis 2012 14:14

Re: BMW stavba 441 kW za hubičku PODVOD POZOR!

Ano je to tak, ale komu není z hůry dáno............

Neregistrovaný

P?sp?vek 24 lis 2012 10:02

S prominutím, ale v dnešní době, kdo pošle peníze na účet cízímu člověku je debil a vůbec bych takovým lidem nepomáhal.
Proto ani policie nemůže pomoci, protože se nejde ničeho chytit - taková debilita někomu poslat peníze s ohledem na stovky stejných případu nemá bohužel u lidí meze.

Moderátor

P?sp?vek 24 lis 2012 16:35

Je spousta naivních lidí co se nechají přemluvit. Posílat peníze předem je v ČR běžná praxe při kupování drobnějších věcí z bazarů a aukcí. Krom toho je člověk veden silnou touhou vlastnit takovou káru za dobré peníze a snaží se jednat rychle, aby ho nikdo nepředběhl. Ono to těm podvodníkům funguje už delší dobu, vždy se najde někdo kdo se chytne. První takové inzeráty jsem viděl už před cca osmi lety. Problém vidim v tom že policije absolutně nemá snahu toto řešit. Peníze lidí z ČR mizí do rukou zahraničních podvodníků. Přitom by stačilo málo, např. více informovat lidi v médiích.
U?ivatelsk avatar

Jádro

P?sp?vky: 739

Registrovn: 19 pro 2007 20:47

Bydli?t?: Most

P?sp?vek 24 lis 2012 16:54

Ono je to oboustranný. Já bych třeba kola nebo nějakou dražší věc na dobírku nikdy neposlal, vzdycky chci penize predem. Protoze uz se mi to Xkrat vratilo.. a i kdyz treba nekdo sliboval ze penize pošle, hodněkrát neposlal.. a takhle by to bejvalo dopadlo i s dobirkou..
Prostě tak to je dneska...
Fiat Idea mJTD, Fiat Punto 1.9mJTD HGT 2005 1++kW

Ex: nespočet Alf, Fiatů a Lancií
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vek 24 lis 2012 23:45

pri koupi auta z nemecka je bezny postup ze ti seriozni prodejce auto zabukuje na urcity den a hodinu... kdzy to nestihnes a nezavolas tak mas smulu :-) penize do predu u koupi auta je nesmysl uz z toho duvodu ze jsem auto nevidel a neivm jestli ho vubec budu chtit :-D

Moderátor

P?sp?vek 08 pro 2012 14:56

Kdyby ti vnuk po svem dědovi ze stodoly nabízel Fiat 124 Sport Spider v origo stavu za deset, protože spěchá a nerozumí autům s tím že to prodá tomu kdo první pošle peníze chtěl bys to auto nejdříve vidět? Osobně znám člověka co obchoduje s nemovitostma co koupil i barák bez toho aby si ho prohlédl osobně, protože šlo jen o to kdo rychleji zaplatí.

Jasně že máš taky pravdu, ale jen chci říct že umění podvodníku je značné a spousta lidí podlehne, protože uvěří. Na druhou stranu jsou i situace kdy když člověk zareaguje rychle, mnohonásobně se mu to vyplatí, viz. příklad mojeho kamaráda co obchoduje s nemovitostma.
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vek 08 pro 2012 17:35

pises s prominutim blbosti ;-) poslani penez na ucet pokud nema stejnou banku nebude rychlejsi nez do druheho dne... kdyz v nasi male republice sednu do auta v aši a pojedu do ostravy tak za pul dne jsem tam i s penezma ;-) takze ne... neposlal bych nic ale prijel si osobne :-)

Moderátor

P?sp?vek 08 pro 2012 18:17

Podvodníci co prodávají fiktivní auta vždy předstírají že jsou ze zahraničí, zálohu většinou chtějí zaplatit přez něco rychlého jako je třeba PayPal, nebo Western Union.
Jinak co se týče ČR, tak to je jasné že to je malá země. To co udělal můj kamarád s tim barákem to udělal v době kdy v ČR vůbec nebyl.

Moderátor

P?sp?vek 27 pro 2012 14:29

další příklad jak podvodníci ze zahraničí loví naivní čechy
http://motorky.hyperinzerce.cz/harley-d ... 6-nabidka/

motorka co se jinak vklidu prodá za 400 a víc.

poslal sem mu email aby bylo jasně vidět jak podvodníci postupujou.

on odpověděl:
ahoj

Děkujeme za Váš zájem o mé motorce.
Motocykl je v dobrém stavu, nemá žádné technické poškození vůbec, žádné škrábance nebo promáčknutí, žádné skryté vady.
Pracoval jsem v Německu po dobu jednoho roku, a jsem si koupil motocykl z Německa. Moje rodina chtěla, abych doma, tak v současné době jsem v Edinburghu, Velká Británie. Je zapsána v Německu se všemi zaplacených daní, Všechno je v pořádku, musí být i přijít, či dodat motocykl na vás, jestli budete souhlasit koupit.
Samozřejmě i dodá motocyklu vám na mém nákladů. Můžeme mít řešení, pokud máte opravdu zájem, aby si ji koupili.
Cena je správné a to je nezcizitelné.
I používat online překladač číst a psát česky. pokud mluvíte anglicky prosím napište v angličtině.

Hello

Thank you for your interest in my motorcycle.
The motorcycle is in good condition , has no technical damage at all , no scratches or dents , no hidden defects .
I have worked in Germany for one year and I bought the motorcycle from Germany . My family wanted me back home , so currently I am in Edinburgh , United Kingdom . It is registered in Germany with all taxes paid , Everything is OK , i must come or deliver the motorcycle to you if you agree to buy it .
Of course i will deliver the motorcycle to you on my cost . We can have a deal if you are really interested to buy it .
The price is correct and it is not negotiable .
I use an online translator to read and write czech . if you speak english please write in english.
U?ivatelsk avatar

Moderátor

P?sp?vky: 3513

Registrovn: 19 pro 2007 21:44

Bydli?t?: Hradec Králové

P?sp?vek 27 pro 2012 17:13

tohle se děje všude, je toho i plný mobile.de atd..

P?sp?vky: 25

Registrovn: 10 no 2013 00:47

Bydli?t?: Návsí

P?sp?vek 14 no 2013 09:39

Re: Auto za hubičku - POZOR PODVOD!

Taky jsme na jednoho narazili když jsme sháněli Vojáka. Nádherné auto za slušnou cenu ( nebyla menší než u jiných ale auto na foto pěkné ). Doktor co má údajně bydliště v Praze a tam má zapsané i auto ale momentálně pracující a žijící v Portugalsku, kde se nachází i auto... Samozřejmostí je záloha 20K a auto sem doveze přepravní služba. Popravdě můj chlap je zběhlý v lecčem ale na tohle málem naletěl a dalo to hodně práce abych ho přesvědčila že to je podvod, ale samozřejmě já jsem jenom baba takže si s doktůrkem psal kamarád anglicky a zjistil že to opravdu smrdí. Už jen způsob komunikace a kecy o autě byly nesmysly, nepsal snad o ničem jiném než že chce poslat na účet zálohu a že přepravu zaplatí on ( cena za dopravu z Portugalska sem vycházela obdobně jako cena auta )... chlap se na to teda vybodnul, Vojáka jsme koupili jinde a později byl tento případ v TV. Bych takovým fakt hnáty zlámala a ču.... zauzlovala. A jinak má zkušenost z našeho podnikání je taková, že mraky lidí se dožadují poslání peněz předem a pak máme odesílat balík ( poštovné moc rozdílné není ). My kola dobírkou posíláme a zatím nebyl problém. Většinou jsou to ale lidi které znám z klubů, jiní si přijedou. Ale co mě celkem dostává je prodej motorů, pomalu musím lidi nutit aby si motor poslechli a třeba i projeli. Můžou si pak zajet třeba na oběd a my ho mezitím vytáhneme ale hodně lidí vůbec nemá zájem ten motor slyšet. Ale jelikož mám svědomí a nepřeju si aby se pustila do oběhu nějaká uježděná klepající mrcha tak zatím vše ok, lidé se nejen vrací ale taky dávají vědět když jim to už jezdí a jsou rádi že je motor v pořádku a ještě děkují. Snažíme se všem vycházet vstříc. Ale taky máme situace kdy si někdo objedná nové díly a pak se na to vykašle a balík putuje zpět, je to dost k vzteku ale i s tím se musí počítat, ne všichni máme dobré svědomí a hlavu v pořádku :-)
Ital se kazí tak moc jak zkažený je jeho majitel...
U?ivatelsk avatar

Jádro

P?sp?vky: 739

Registrovn: 19 pro 2007 20:47

Bydli?t?: Most

P?sp?vek 15 no 2013 19:26

Já teda kola na dobírku už neposilam.. je to risk, uz jsem 3x platil poštovné a to se moc nevyplatí. Male dily na dobirku pošlu, velke ale ne... uz lidem neverim...pouze znamym...
Fiat Idea mJTD, Fiat Punto 1.9mJTD HGT 2005 1++kW

Ex: nespočet Alf, Fiatů a Lancií

Neregistrovaný

P?sp?vek 18 b?e 2013 14:30

autopilot p?e: Policie ČR s tím vůbec nic nedělá, i když je člověk na inzerát upozorní.

TO by ses divil, že dělá, nebo se snaží, jenže dopátrat tyto lidi není vůbec jednoduché. Za poslední měsíc si Policie ode mě 2x vyžadovala informace o inzerentech

To že někdo pošle prachy předem je tak nějak jeho problém ... lidi jsou chamtiví a nechají se zlákat na všechno, co je levné
U?ivatelsk avatar

P?sp?vky: 524

Registrovn: 11 srp 2010 07:08

Bydli?t?: Horní Počernice

P?sp?vek 19 ?j 2013 22:07

tak sem se ozval na inzerát
http://autobazar.hyperinzerce.cz/skoda/ ... mLlZBBAdmE

a panáček mi psal tyto hovadiny:

Dobrý den,

Vozidlo je stále na prodej za tuto cenu. Je v dobrém stavu, nemá žádné technické poškození, žádné škrábance nebo promáčknutí, žádné skryté vady. Dodává se se všemi originálními klíči, manuály, deník údržby, zimní pneumatiky a všechny dokumenty. Vůz byl mého bratra, který žil v České republice, můj bratr zemřel při strašné nehodě motocyklu. Jsem velmi smutný, že bolest je velmi velký pro mě, to byl můj jediný bratr a já ho milovala moc.Bydlím ve Skotsku, Glasgow a auto je se mnou. Jeho manželka mi dal auto prodat, protože ona se stěhovala u mě doma a ona se nemůže použít tady ve Skotsku, protože zde auta mají volant na pravé straně. Ona nechce zbohatnout na smrti mého bratra tak, že je důvod, proč jsem dal za nízkou cenu. Vůz je česká značka, stejně papíry a desky, má všechny zaplacené daně, a nyní všechny papíry a dokumenty jsou na mé jméno, pokud si chcete koupit to není žádný problém, protože pošlu auto ve vašem zemi a já budu platit za přepravu daní. Pro více informací počkám mě kontaktovat brzy.

Děkuji vám!

Martin

PS: Jsem velmi líto mé špatné češtině, pokud umíte anglicky to bude lepší pro mě.

takže je to BULLSHIT jak prase...
čtyři písty stačí když turbo tlačí

Moderátor

P?sp?vek 20 ?j 2013 13:47

přesně tak

Zp?t na Inzeráty z internetu

• { RELATED_TOPICS }
    Odpov?di