home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

FIAT Coupe

Podvozky, plechy, elektrika a vše kolem oprav a úprav

mk1

Neregistrovaný

P?sp?vek 14 lis 2006 03:36

FIAT Coupe

Chci si koupit Fiata Coupe a chci se zeptat jestli nemáte zkušenosti s nimi.. Jaký motor je nejlepší, na co si
dát bacha a tak..Nejlepší mi příjde ten 2.0 Turbo,ale nevím

Neregistrovaný

P?sp?vek 14 lis 2006 03:40

Re: FIAT Coupe

2.0 16v turbo 140kw :-P

Neregistrovaný

P?sp?vek 14 lis 2006 03:40

ale kup i s kouli at muzes zaprahnout cisternu:-)))

mk1

Neregistrovaný

P?sp?vek 14 lis 2006 04:27

koukal jsem že 2.0 16v žere okolo 10 což ještě de
U?ivatelsk avatar

Jádro

P?sp?vky: 1981

Registrovn: 21 pro 2007 06:38

Bydli?t?: Praha

P?sp?vek 14 lis 2006 04:33

lepší motor je 2.0 20V V5 turbo je tušim nejnovější z nabídky.
Pět je vždycky víc jak čtyři :)

Neregistrovaný

P?sp?vek 14 lis 2006 05:19

hmm 270 ps by nebylo spatny

Neregistrovaný

P?sp?vek 14 lis 2006 05:55

Urcite se vsichni shodneme,ze Coupe je srdecni zalezitost pro kazdeho fandu italskejch aut,ale taky velice
narocne na udrzbu..

Pokud si budes chtit fakt to auto uzit,tak mas dve moznosti...
Coupe 16VT
(190PS) a nebo 20VT (220PS)
Nejvetsi slabina techto motoru je urcite turbo,hlavne u 20VT,takze nato bacha
pri koupi...

Pri koupi bych urcite koukal na stav auta,kolik ma najeto km...
Coupe je
"sportak" tudis ber v ohled to,ze predchozi majitel ho nijak nesetril,tudis bych pri vyberu spravneho kusu
nijak nesetril a radeji sahnul po lepsim kusu,sice Coupe turbo v dobrem stavu sezenes tak od 130t Kč,ale
kolikrat te to vyjde levneji,nez kdyz koupit Coupe turbo v dezolatnim stavu za 70tisic a budes do nej muset
dalsich 50 nacpat jen za nejnutnejsi opravy...

Stou spotrebou je to jako u vsech jinych turbo
motoru...
zalezi,jak jezdis..
da se stim jezdit za 8litru,ale urcite taky za 15...
Dost se taky
rika,ze spotreba u Coupe 20VT je nizsi,nez u 16VT,ale to by ti musel potvrdit nekdo,kdo vlastni oba vozy...

P?sp?vky: 855

Registrovn: 16 led 2010 00:38

P?sp?vek 14 lis 2006 06:38

Divim se, že tu ještě nepsal Reprák. Ten tvrdí, že je lepší 16v, pro lepší přístupnost do motoru. Je fakt, že
je to lety ověřenej motor např. z Delty Integrale, jestli se nepletu..

Neregistrovaný

P?sp?vek 14 lis 2006 06:52

srdecni zalezitost je uno turbo:-))))))
U?ivatelsk avatar

Moderátor

P?sp?vky: 4727

Registrovn: 21 pro 2007 05:05

Bydli?t?: Rtyně v Podgaráží

P?sp?vek 14 lis 2006 10:55

ty první 16VT jsou dost utahaný auta viděl jsem už tři a všechny měli na čtvrtým válci ojnici z bloku ale
kus od kussu a záleží na tom kdo a jak se o auto staral pětiválec je lepší modernějsí a nechá si toho holt víc
líbít své by vám o tom mohl říci můj kámoš roman mafian s lanckou themou v jeho bandě jsou myslím tři kluci co
mají tyhle motorky v kappach a jede to husto krutě asi bych volil pěti vál a ne starej dvoutilr z cromy, jinak
kámoš má coupe 2,0T 16VT a naa podzimním srazu v mimoni to rozvášnil na 235kmh a to to má bez úprav v serii a
motor má nalítáno160000 a předtím pánbůh vi jestli ne víc jinak co se spotřeby týče jely s tím do chorvatska
na dovču ve čtyřech lidech(jsou malého vzrůstu a drobní) s spotřeba jim vyšla v průměru 6,8 na stokm tak je to
hodně o stylu jizdy

Neregistrovaný

P?sp?vek 14 lis 2006 15:05

16VT je lepsi na udrzbu a na ceny, 20VT jede zas o něco líp, jsou na něm náročnější úpravy a seriovy turbo
odchazi, protoze neni moc dobry mit vepredu u benzina turbo (strika na nej voda v desti, sul, atd..) takze
praskaji obaly a to je konec.

Ja bych si klidně koupil 1.8 16V 96kW VVT, jede jako 2.0 16V neob
2.0 20V (bez turba), mala pojistka, mala spotreba a aut s tim potrapite spousty. Je fakt ze kdyz jsem jel v
350PS Coupe od jednoho kamose mechanika z Mostu tak jsem se malem posral, protoze co to zacalo delat ve 140 by
mi nikdo neveril :D - asi to samy co Uno TUrbo pri tlaku 1.3 baru na dvojku :D

mk1

Neregistrovaný

P?sp?vek 14 lis 2006 15:34

Tak díky,vidím to na ten 1,8 16v ale zase mít pssssssssssss turbový coupe dost láká..Každopádně na jaře přijde
prodej Una a koupě Coupe.
Jinak tohle je něco pro Repra: 300kw

hrift>http://www.autoscout24.de/home/index/detail.asp?ts=2697311&id=rbt2iwdyxfa&source=as24_inseratsg_detail_uebersc
hrift

Neregistrovaný

P?sp?vek 14 lis 2006 18:20

Zdravim,no co sse tíče Coupé tak to je určitě srdeční záležitost,ale taky záleží na co to auto budeš chtít na
normál ježdení nebo třeba na sprinty na normál ježdění je ideál 2,0 20V Turbo fakt nádherný svezení a hlavně
zvuk pětiválce,ale co se týče sprintů tak tam už je to trochu jinak mám kamaráda z Neratovic Marcela a ten už
má druhé Coupé 2,0 20V Turbo aprvní kousek měl solidně našlápnutej v Milovicích skončil třetí ve skupině
3500ccm a měl skvělej čas 12,72s,ale chtěl prostě z toho motoru víc a tak sehnal jiný vstřiky atd.a na Mimoni
pak propálil pátej a třetí píst a došlomu že ten motor zřejmě na to nemá jelikoš to ani nějak elektronicky
nešlo ošéfovat pro to že vývojem pro závody se s tím to motorem nikdo nezajímal o vývoj a proto je zřejmě na
sprinty lepší motor 2,0 16V Turbo motor převzatý s Lancia Delta HF Integrale jak je známo tím to motorem se
zajímalo hodně lidí a hlavně vývojářů a proto ten to motor jde brutálně naladit bez hodně velkých problémů,ale
ten to problém už řeší Fiat Coupé Club a 2,0 20V Turbo už další ladí a mají nový elektoronický systém atd.tak
že ted bi to snad mohlo vijít bez problémů aten motor byse mohl ladit na mnohem víc koní.

mk1

Neregistrovaný

P?sp?vek 14 lis 2006 18:47

Chci to na normál ježdění..ta 1,8 16v je na to jako stvořená

Neregistrovaný

P?sp?vek 19 kv? 2022 17:40

ona i ta 1.8 16V umi jet hodně dobře...

Naposledy oživil Anonymous v 19 kv? 2022 17:40

Zp?t na Technika

• { RELATED_TOPICS }