home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

šířka fora

naše fórum. Vaše návrhy, dotazy k systému fóra, atd.
(pouze pro členy klubu)

U?ivatelsk avatar

P?sp?vky: 104

Registrovn: 10 ?j 2011 03:44

P?sp?vek 11 z? 2012 14:37

šířka fora

Opakuji svůj dotaz z jiného vlákna, nedá se nějak nastavit jiná šířka fóra? černý pruh mi zabírá na obrazovce cca polovinu plochy. Rád bych využil více.
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 925

Registrovn: 18 b?e 2010 00:54

Bydli?t?: Chrast

P?sp?vek 11 z? 2012 15:26

Re: šířka fora

já sem taky pro, význam zeleného a červeného pruhu po krajích stejně nemá smysl bez bílé tak by se to mohlo roztáhnout aby to vyhovovalo dnešní době :)
Obrzek
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 2446

Registrovn: 20 pro 2007 00:40

Bydli?t?: nedaleko Velkého Meziříčí

P?sp?vek 11 z? 2012 18:50

já to otvírám v menším okně a připadá mi to vyhovující. Když to bude širší tak zas budou dlouhý řádky a to se blbě čte. Na nějakým noteboučku je to asi jedno ale na velkým monitoru to pak je hrůza. Na některých webech mi to dělá řádky dlouhý i 40 cm a to nemám monitor žádnou nástěnku. Z toho by člověk ztratil rovnováhu když dočte na konec. Ale je fakt že ty barevný pruhy po stranách moc nehrajou. Kdyby tam byla komplet italská trikolóra tak by to bylo asi lepší ale aby to zas nebylo přeplácaný.
Barevnej?! To je rasýzmus!!!

Moderátor

P?sp?vky: 328

Registrovn: 17 b?e 2012 06:38

Bydli?t?: Liberec

P?sp?vek 11 z? 2012 20:01

pepasfi p?e:Když to bude širší tak zas budou dlouhý řádky a to se blbě čte. Na nějakým noteboučku je to asi jedno ale na velkým monitoru to pak je hrůza. Na některých webech mi to dělá řádky dlouhý i 40 cm a to nemám monitor žádnou nástěnku. Z toho by člověk ztratil rovnováhu když dočte na konec.

To je přesně ten důvod proč je šířka taková jaká je. Šířka byla původně ještě užší, ale na něčí dotaz jsem ji rozšířil. Nevim z jakého důvodu se v dnešní době dělaj tak široké monitory.

Co se týče toho barevného pozadí, to se může snadno změnit. Popřemýšlím o tom.
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 2446

Registrovn: 20 pro 2007 00:40

Bydli?t?: nedaleko Velkého Meziříčí

P?sp?vek 11 z? 2012 20:16

monitory se dělají široké proto aby na tom šly dobře sledovat filmy a hry. To že pro texty se využije půl šířky a půl života se stráví rolováním stránek nikoho nezajímá. Před časem se objevily monitory co šly překlopit na stojato ale jestli to někdo nabízí teď, to netuším.
Barevnej?! To je rasýzmus!!!
U?ivatelsk avatar

P?sp?vky: 100

Registrovn: 09 srp 2011 19:21

Bydli?t?: Paskov

P?sp?vek 11 z? 2012 20:58

Možná by vypadalo dobře, kdyby fórum bylo bílé, tak by se vlastně udělala celá italská trikolora. :) Ale na druhou stranu černá zase tak nebije do očí.
Obrzek
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 925

Registrovn: 18 b?e 2010 00:54

Bydli?t?: Chrast

P?sp?vek 11 z? 2012 21:42

bejt to bílé tak mi to vypálí oči :D
až se budeš nudit tak zkus jak by to vypadalo s černýma stranama místo zelený a červený.
A na to aby řádek nebyl 2m dlouhý se používá enter :)
Obrzek

Zp?t na ItalianCars.org

• { RELATED_TOPICS }
    Odpov?di
    Zobrazen
    Posledn p?sp?vek