home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

nástřik spodku

Naše tlachání - Volná debata o čemkoli

U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 2446

Registrovn: 20 pro 2007 00:40

Bydli?t?: nedaleko Velkého Meziříčí

P?sp?vek 22 z? 2009 05:21

nástřik spodku

před nějakým časem jsem si na pandisku nastříkal spodek přípravkem Euro body. Je to italský výrobek, vyskytuje
se v černé , šedé a bílé barvě v plechovkách které jdou rovnou našroubovat na stříkací pistole. já použil
bílou což vypadá dost dobře. Ale proč o tom píšu. Pokud byste chtěli stříkat spodek tak ať vás (zde dosaďte
své oblíbené božstvo) ochraňuje před tak blbým nápadem použít přípravek Euro body. Praská to, rezne to pod
nástřikem a vrchol srandy je že mi v garáži v regálu prorezavěla plechovka se zbytkem přípravku. Prorezavěla
zevnitř!! Ty různé břečky z ředěného asfaltu co se používaly kdysi sice možná moc nechránily ale tohle
nechrání proti reznutí vůbec.
Barevnej?! To je rasýzmus!!!
U?ivatelsk avatar

P?sp?vky: 565

Registrovn: 19 pro 2007 21:47

Bydli?t?: Trnava,SR

P?sp?vek 22 z? 2009 06:27

Re: nástřik spodku

Troška sa toho Body zastanem.Máš pravdu,že praská a chytá vlhkosť.Len má to jeden veliký problém.
Musí sa
dávať v malých vrstvách a nie kopu a kludne ho treba preriediť C6000(riedidlo).A hlavne ho treba prelakovať
farbou.To je najvädší problém.Nikdo to nerobý a potom je ten konkrétny výsledok.
U?ivatelsk avatar

Veterán

P?sp?vky: 2314

Registrovn: 20 pro 2007 01:50

Bydli?t?: Karviná

P?sp?vek 22 z? 2009 08:56

ono to neni primo antikorozni ma chranit jen to aby se sul a voda nedostala k plechum jak rika kirko nejlepe
koupit prelakovatelny a prelakovat jakymkoliv lakem je to tvrde nepraska za naky roky v provozu to dostane
taky urcite zabrat ale pokud to je udelane poradne proti neprelakovatelnem je to uplne neco jinyho
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 3202

Registrovn: 20 pro 2007 18:08

P?sp?vek 22 z? 2009 17:24

pepasfi: Mohu na tebe dotaz? Proč jsi použil ten šedý ( přelakovatelný) na spodek auta? Ten přelakovatelný by
se měl používat napřklad na lemy atd, kde chceš ochránit auto z venku a chceš to mít v barvě auta.Proto se to
přelakuje.Jinak na spodek by se měl používat ten černý (nepřelakovatelný) a ten si myslím že drží.My to
stříkáme na spodly normál a pohoda.Jinak radši to stříkám ve výce vrstvách než jednu velkou.A pokud možno, tak
to neředím
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 2587

Registrovn: 06 no 2008 21:13

Bydli?t?: Teplice nad Bečvou

P?sp?vek 22 z? 2009 17:29

Tlumex- je to 2 roky a furt živý. Body stojí za prd, aj ten černý praská.
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 2446

Registrovn: 20 pro 2007 00:40

Bydli?t?: nedaleko Velkého Meziříčí

P?sp?vek 23 z? 2009 03:50

je na tom napsáno že to je antikorozní a že to je na spodek. Černý, šedý a bílý se podle popisu liší jen
barvou, použití je stejné. Plechovku jsem ještě nevyhodil, zítra ji můžu vyfotit. Prorezla zevnitř, normálně
na ní byly pupínky rzi pod tím barevným popsaným lakem a když se po nich škráblo nehtem tak to začalo
prosakovat. Nevím jak komu ale mě to celkem stačí.
Barevnej?! To je rasýzmus!!!

Neregistrovaný

P?sp?vek 30 ?er 2017 20:43

já jsem to stříkal něčim od terasonu a už je to jsou možná 3 měsice a když něco dělám na podvozku tak od toho
jsem pořád zasra..j. Jsme zvědavej jak to bude vypadat po zimě.

Naposledy oživil Anonymous v 30 ?er 2017 20:43

Zp?t na Tlachání