home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

Novinky 3/06. plan srazu

Všechny auto akce a srazy o kterých víte pište sem

Neregistrovaný

P?sp?vek 16 b?e 2006 16:51

Novinky 3/06. plan srazu

Pokud mi chcete posilat nejakej email co se tyce stranek, piste na admin@italiancars.org
VIP clenove mohou rovnez mit email@italiancars.org

Funguje sekce inspirace, pridal jsem dost fotek, je stanoven termin na sraz, delam na tom abych se sam dozvedel kde co kdy a jak, kdyztak zjistete jestli by to slo treba nekde jinde nez vzdycky, myslim tim misto ve stredu cech. Pokud date kontkat, budu se snazit vsechno zajistit. Sponzor se na nas vykaslal, vykasleme se my na nej. Na prvnim sraze se vzdy plati prispevek. Ten je min. 100Kč. Maximalni castce se meze nekladou :))

Pokud nekdo vite o nejakym sponzorovi (min. 3600Kč ročně za malou reklamu an titulni strane, 7200kč ročně za vetsi reklamu a 9600kč rocne za reklamu na kazde strance rocne) tak mi dejte vedet. Odkazova reklama jednotne 1000kč na pořád. Vydelek pujde pouze do klubovych cinnosti. Pokud chcete mit peknej klub, stranky, udrzbu a hlavne srazy, atrakce, popr. tricka, tak shanejte.

Co se tyce letniho srazu, asi bych pocital s Pavovem, protoze vim jak to je s tim letistem, takze by fakt nejspis byli nejaky ty sprinty. Letni sraz by mel byt tentokrat zajimavejsi. nebudu na organizaci sam. Kdo byste eventuelne pomohl, napiste mi na mail co jak s cim. VIP clenstvi probereme na jarnim sraze. Spat se bude urcite v chatkach, pocitejte s cenou kolem 150kč/noc/luzko. POkud mate nejaky dotazy, piste primo sem. Popr. nejaky pripominky, vsechny uzitecne veci uvitam.

Neregistrovaný

P?sp?vek 16 b?e 2006 18:22

Re: Novinky 3/06. plan srazu

Chtěl jsem se jen zeptat, kde je to letiště u Pávova? Jelikož to mám kousek od domova, mohl bych s něčím
pomoct.

Neregistrovaný

P?sp?vek 16 b?e 2006 18:42

Brtnice, část obce komárovice, na východ asi 8km do kempu Pávov, má asi 500metru, ale pro nas by to stačilo,
koukni se na http://beta.mapy.cz

tady mas informacni fotku jak to letiste vypada
cerveny
carky oznacujou 100metru...
rikam cca 500-600 metru....

Neregistrovaný

P?sp?vek 16 b?e 2006 18:43

kram jeden
U?ivatelsk avatar

Moderátor

P?sp?vky: 4727

Registrovn: 21 pro 2007 05:05

Bydli?t?: Rtyně v Podgaráží

P?sp?vek 16 b?e 2006 21:14

JEEE A KOLEM SAMY POLE TO JE DOBRE KDYBY MI ODESLY BRZDY :-)))))

Neregistrovaný

P?sp?vek 17 b?e 2006 18:37

tak nevim jestli nemam posunout jarni na 28-30.4. sakra....

Neregistrovaný

P?sp?vek 19 b?e 2017 12:42

Repro: Má asi 800m podle tacháče! a kolem dokola na to navazuje louka!

Naposledy oživil Anonymous v 19 b?e 2017 12:42

Zp?t na Akce a Srazy

• { RELATED_TOPICS }
    Odpov?di
    Zobrazen
    Posledn p?sp?vek