home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

Nulování počítadla ujeté vzdálenosti u Loga

Podvozky, plechy, elektrika a vše kolem oprav a úprav

P?sp?vky: 1648

Registrovn: 09 led 2012 20:44

P?sp?vek 27 b?e 2006 03:39

Nulování počítadla ujeté vzdálenosti u Loga

Mám dvoje budíky z Loga a ani na jedněch mi nejde vynulovat počitadlo ujeté vzdálenosti.Tak mám podezření,že to asi bude zase jejich nějaká nepodařená inovace.Na starém tacháči z Mk1 to maká bez problému,ale princip je asi trochu odlišný.Na Mk1 se po stisku nulovacího tlačítka postupně všechny číslice srovnají a pak při každém dalším stisku už se otáčejí všechny společně (9999,8888,7777,......,0000).Měl jsem rozebraný tachec z loga,a tam už to je jinak.Každé kolečko má na boku vačku a při stisku nulovacího tlačítka působí na ty vačky taková na 4x rozvětvená vidlička,která má ty kolečka srovnat na 0000.Při dalších stiscích se už nic neděje,protože všechny vačky "jsou" vrcholem nahoru.Tak by to mělo fungovat,ale N E F U N G U J E ! ! ! Přitom nic polámaného není a prostě to nefachá.Čuměl jsem do toho 2 hodiny a stejně jsem prd vyzkoumal. Vám to nulování u Loga funguje????????????? Nevíte někdo,co s tím? Mazat to olejem asi nebude to pravé ořechové..............Dík za náměty k řešení včetně těch,že se mám na to vy...t.I to by bylo řešení.Já se ale snažím přijít věci na kloub a říkám si,že když už to tam je,tak by to snad kurňa mohlo fungovat,neee?
U?ivatelsk avatar

Moderátor

P?sp?vky: 3211

Registrovn: 19 pro 2007 21:36

Bydli?t?: Brno

P?sp?vek 27 b?e 2006 07:47

Re: Nulování počítadla ujeté vzdálenosti u Loga

Hm, me to funguje noproblemo... A potrebu rozebirat to, sem nikdy nemel. Ikdyz rozebiral sem to na Seicalovi,
pohoda, pak na Puntu, taky pohoda... Na Logu sem to nedelal, tak nevim. Chces radu? Zkoumej dal. U tohoto
tezko rict... Anebo me to posli a ja to rozeberu... :-)

P?sp?vek 27 b?e 2006 22:50

Pasují střeva tacháče z Mk1 do tacháče z Loga? ¨Myslím jenom ten holý mechanismus bez stupnice.Nevíte někdo?

P?sp?vek 28 b?e 2006 14:42

Taky jsem to nastříkal,i když se na ten olejíček asi časem nalepí prach a budu opět tam,kde jsem byl teď.Moje
radost z úspěchu byla tedy asi předčasná:-((((

Neregistrovaný

P?sp?vek 10 lis 2019 14:37

jo jo tky mám tyhlety problémy. i já si to cvičně rozebral abych se na tu mršku podíval ale nic zlomenýho
nenašel. celý jsem to pak nastříkal nějakm řídkým olejíčkem. chvilku to fakčilo jak mělo ale už to zase začíná
zlobit.

Naposledy oživil Anonymous v 10 lis 2019 14:37

Zp?t na Technika

• { RELATED_TOPICS }
    Odpov?di
    Zobrazen
    Posledn p?sp?vek