home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

Proč to nejede jak má?

Podvozky, plechy, elektrika a vše kolem oprav a úprav

Neregistrovaný

P?sp?vek 22 lis 2007 20:44

Proč to nejede jak má?

Jedu a najednou se auto strašně třepe změnil se zvuk auta a ztratil výkon... Čím to může být? Můžou to být tak
najednou svíčky? Příjde mi to, jako by to nepracovalo na všechny válce, ten chod je opravdu dost nepravidelnej
:(

Neregistrovaný

P?sp?vek 22 lis 2007 20:58

Re: Proč to nejede jak má?

Zkus zkontrolovat kabely ke svíčkám

Neregistrovaný

P?sp?vek 22 lis 2007 21:04

Ale ty jsem projížděl rukou, opravdu se nic nezměnilo :( zkoušel jsem je tam narazit ke svíčce i rozdělovači

Neregistrovaný

P?sp?vek 22 lis 2007 21:08

Jan pro pořádek, nick Seti2 jsem používával na Travianu, mnozí z vás ví :) aby nedošlo k nějaké mýlce :)

Neregistrovaný

P?sp?vek 22 lis 2007 23:03

na kontrolu kabelů ke svíčkám potřebuješ multimetr a proměřit jejich odpor -měl by bejt 7kohm.. pak to může
bejt špatná tepelná hodnota svíčky....

Neregistrovaný

P?sp?vek 12 ?rc 2018 18:08

Anebo máš rozhozený víčko rozdělovače, prostě může bejt kaput, zkus si někde půjčit a zkusit jiný, podívej se
na vzduchovej filtr jak je na tom, svíčky zkus vyměnit, kabely taky nestojej majlant. Pomačkej kabely ke
vstřikům, jestli sedí svorky, nevím teda co máš za auto takže pokud karbec tak sorry. Anebo třeba bude jetej i
palec, víčko cca 300kč, kabely taky tak, palec asi 160, lepší by bylo to od někoho půjčit, anebo palivový
filtr může být přicpaný, ale jestli to doteď jelo OK a nikde jsi to neuvařil, tak něco z toho mělo pomoct,
jinak mrkni na olejový víčko, jestli se nemíchá olej s vodou

Naposledy oživil Anonymous v 12 ?rc 2018 18:08

Zp?t na Technika

• { RELATED_TOPICS }
    Odpov?di
    Zobrazen
    Posledn p?sp?vek