home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

problem depozit

Naše tlachání - Volná debata o čemkoli

Neregistrovaný

P?sp?vek 13 ?rc 2011 14:22

problem depozit

Ahoj, pred rokem jsem prodal svoje nepojizdn uno T na ND jednomu clenovi. Znacky i papiry mi nechal s tim, ze
mi posle doklad o likvidaci, to se nestalo, prestal komunikovat s tim, ze to mam zatim dat do depozitu. Praci
mam, ze se k nemu ani nedostanu. Hodil jsem znacky do depozitu. Musim to ted jit po roce obnovit na dalsi
pulrok nebo tam chodit zatim nemusim? A slysel jsem, ze je za to flastr, kdyz se to tam necha pres ty 2 roky a
neprihlasi se znova. Jakej asi? Nema nekdo prosim nejaky reseni? Likvidaci bez auta a tak nebo neco jinyho?
Moc diky za odpovedi. Zdenek (Prostejov)
U?ivatelsk avatar

Jádro

P?sp?vky: 4691

Registrovn: 19 pro 2007 23:13

Bydli?t?: Česká Lípa

P?sp?vek 13 ?rc 2011 17:16

Re: problem depozit

No zavolal jsem na příslušná místa aby jsi mohl být v klidu a je to takto:
Podle zákona by jsi měl uložit
vozidlo do D na jeden rok a po roce žádat o prodloužení. Tedy zaplatit i správní poplatek za prodloužení.

Vzhledem k tomu, že ale před účinností tohoto zákona bylo již větší množství vozidel v D delší dobu a není
páka, aby to lidi dělali, tak dle rozhodnutí Ministerstva dopravy nemusíš žádat po roce o prodloužení a můžeš
mít vozidlo v D jak dlouho chceš. Zastavají názor a žádají příslušné odbory dopravy aby po vyzvednutí ti
zpětně napočítali třeba za tři roky správní poplatek za rok 50 Kč (jak jsi nežádal o prodloužení) , ale nikdo
to tak nedělá "neb to je hovadina"!!!!!
U?ivatelsk avatar

Jádro

P?sp?vky: 4691

Registrovn: 19 pro 2007 23:13

Bydli?t?: Česká Lípa

P?sp?vek 13 ?rc 2011 22:28

No znamená to, že ty poplatky nikdo nevybírá z úředníků že to je hovadina

Neregistrovaný

P?sp?vek 15 led 2019 18:12

To Abarth: díky moc. Uklidnil jsi mě. Tak jestli to chápu správně, tak teď tam vůbec chodit nemusím a sečtou
mi jakoby těch 50Kč až bych si je tam šel vyzvednout...jakože nepotřebuji. Tak třeba až za 4-5-9 let?
Jo
a nevím, co máš přesně na mysli tímhle:"...ale nikdo to tak nedělá "neb to je hovadina"!!!!!
jakože to
potom nesčítaj nebo to tam lidi nenchávaj naschvál?

Naposledy oživil Anonymous v 15 led 2019 18:12

Zp?t na Tlachání

• { RELATED_TOPICS }
    Odpov?di
    Zobrazen
    Posledn p?sp?vek