home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

Project UNO Iniezione Diretta

Renovace, Tuning, Úpravy (Přidejte foto co máte zrovna v garáži a na čem makáte)

U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 2857

Registrovn: 20 pro 2007 04:05

Bydli?t?: Nový Jičín

P?sp?vek 11 lis 2015 13:05

Re: Project UNO Iniezione Diretta

Nevim jak moc je to aktuální :-) Jestli sem ještě někdo chodí, ale trysky tam jsou Race 520 z VW ;-) Nevim jak myslíš vyrušený, jestli jako že tam nejsou? To by možná jelo ještě líp kdyby trubičky chcaly rovnou do válců :-D Na co trysky, není liž pravda? :-D
Fiat Uno 1,9 TDi.d. - prozatím cca 130 koní a 300 Nm - GTB1756VK a race čerpadlo - začíná nový level.
Lancia Delta Turbo Di.d. Evoluzione - novej mazlík na dlouhé zimní večery
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 929

Registrovn: 18 b?e 2010 00:54

Bydli?t?: Chrast

P?sp?vek 11 lis 2015 20:19

všichni sem choděj ale nikdo nic nepíše :) Uno stále žije a jezdí? něco nového na něm?
na jaře sem čekal zda se neukážeš v Brně ale jediný Uno tam bylo benzín spalující ze slovenska
Obrzek
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 2857

Registrovn: 20 pro 2007 04:05

Bydli?t?: Nový Jičín

P?sp?vek 11 lis 2015 22:21

Uno žije, jen je teď v depozitu protože na to nemám čas. Ale pravidelně jej nastartuju, vyženu pavouky z motoru, protahnu motor 500 m tam a zpatky, rozbuší se mi hercna a zase ho zacouvám do zákopu a uložím spát :-) Plány jsou, ale chybí čas a peníze, možná i víc ten čas... A navíc už to není na velké závody, kdejaká seriovka dneska jede líp, a dva roky zpátky se mi přetrhl rozvoďák, ťuklo to ventily, a neřešitelný problém sehnat cokoli nového na tento motor, nic není, jediné těsnění, ventily, zdvihátka, všechno atyp. a už se nic nevyrábí :-( Nové ventily nebyly v celé evropě k mání, sehnala se prasklá palice, z ní se to pobralo. Nějak jsem ho rozjel, ale už mám strach tomu pořádně dát za uši, už asi jen takové sem tam svezení pro radost.
Fiat Uno 1,9 TDi.d. - prozatím cca 130 koní a 300 Nm - GTB1756VK a race čerpadlo - začíná nový level.
Lancia Delta Turbo Di.d. Evoluzione - novej mazlík na dlouhé zimní večery
P?edchoz

Zp?t na Projekty

• { RELATED_TOPICS }
    Odpov?di
    Zobrazen
    Posledn p?sp?vek