home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

reklama na ITC

naše fórum. Vaše návrhy, dotazy k systému fóra, atd.
(pouze pro členy klubu)

U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 1325

Registrovn: 25 lis 2009 07:45

Bydli?t?: Pardubice

P?sp?vek 14 ?j 2012 20:53

reklama na ITC

Nechápu, proč je na ITC nahoře reklama, která tak pitomě svítí (asi účel) na tom černém pozadí :shock:
Pro mě nepochopitelné a myslel jsem si, že tohle nikdy na ITC neuvidím !
Jsem zklamaný :(
Lancia Delta HPE HF 246kw :)Performance & tuning :P
Fiat Tipo 2.0 8VTurbo AWD Killer on The Road
ex 4x Fiat Tipo, Alfa Romeo 145, ex 2x Fiat Bravo, ex BMW 325i
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 929

Registrovn: 18 b?e 2010 00:54

Bydli?t?: Chrast

P?sp?vek 14 ?j 2012 21:04

Re: reklama na ITC

reklama se sem nehodí no, ale já o ní ani nevěděl :) Adblock Plus
Obrzek

Moderátor

P?sp?vky: 328

Registrovn: 17 b?e 2012 06:38

Bydli?t?: Liberec

P?sp?vek 14 ?j 2012 21:11

Reklama bude hlavně proto, aby se zaplatil hosting. Je to nejjednodušší cesta. Já se na to koukám jinak, pro mě to není zas tak deprimující. Tento druh reklamy se za nějakou dobu sladí s obsahem a to může být občas i užitečné info. (např. sem tu zrovna viděl porovnání cen pneu) Reklama je všude a myslím, že je zbytečné se z toho nervově hroutit, nikomu to prst neukousne. Ušetří to prachy mě i lidem co by se museli skládat na hosting.
Vim že to není žádnej velkej vejvar, ale hosting to doufám zaplatí.
U?ivatelsk avatar

Moderátor

P?sp?vky: 3513

Registrovn: 19 pro 2007 21:44

Bydli?t?: Hradec Králové

P?sp?vek 15 ?j 2012 11:29

lahodné Sushi.. akorát jsem dostal zase hlad :D

Moderátor

P?sp?vek 15 ?j 2012 11:50

:mrgreen:

Moderátor

P?sp?vek 19 ?j 2012 21:29

Obsah inzerátů se nedá ovlivnit. Na arclub.cz jsou z nějákého důvodu reklamy na díly fiat. Mělo by se to časem přizpůsobit obsahu.
Jinak jsem tu viděl i několik užitečných reklam, třeba na čištění filtrů pevných částic za dost dobré prachy, nebo akce na kupon na zimní pneu.

Moderátor

P?sp?vek 19 ?j 2012 21:42

Jen pro informaci, podle mě Google reklamy jsou geniálně vymyšlené. Inzerenti mohou zaměřit svojí reklamu třeba jen na oblast jednoho města, to znamená že v Praze se budou zobrazovat jiné inzeráty než třeba v Brně. Google vkládá inzeráty automaticky podle několika faktorů. Podle obsahu jednotlivé stránky, podle oblasti a podle toho které stránky jste v minulosti navštívili. Pro laika je tohle těžce pochopitelná věc.
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 1677

Registrovn: 16 ?er 2008 04:00

Bydli?t?: Moravské Budějovice / Brno

P?sp?vek 26 ?j 2012 00:08

Pro laika se tomu dá říkat velký bratr :D

Moderátor

P?sp?vek 26 ?j 2012 10:36

Já si myslim že tento druh reklam může být pro uživatele do určité míry užitečný. Mezi nesmyslnými reklamami jsem tu viděl i řadu užitečných, např. pneu v akci, fiat díly, čištění filtrů pevných částic, oleje atd. internet je plnej mrtvejch online eshopů, co mají v sortimentu vše, ale skladem nic nemají. Pak něco v takovém obchodě objednáte a čekáte a čekáte a nic se neděje. U firem a eshopů co mají aktivní reklamu, vim že fungovat budou a že se budou snažit mít i dobré ceny. To je můj názor.
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vek 26 ?j 2012 11:57

To je pravda, jen už mi přijde trochu blbé, když někomu pošlu odkaz na nějaký článek někde na fóru kde se objeví hodinky a za 5 minut mu přijde sms že dostává slevu a jakou náhodou zrovna na ty hodinky o kterých se tam psalo...

Moderátor

P?sp?vek 26 ?j 2012 16:00

qwerty p?e:To je pravda, jen už mi přijde trochu blbé, když někomu pošlu odkaz na nějaký článek někde na fóru kde se objeví hodinky a za 5 minut mu přijde sms že dostává slevu a jakou náhodou zrovna na ty hodinky o kterých se tam psalo...

tohle je nemožné, google rozhodně nepoužívá telemarketing a sms. Jinak je možné že dotyčný člověk hledal na internetu hodinky a měl v počítači v historii prohlížeče stránky s hodinkama, potom je možné, že mu google i na stránkách o autech bude servírovat reklamy na hodinky, to jo.
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vek 27 ?j 2012 02:04

Já neobviňuji google, ale pravda je, že používá chrome a byl přihlášený na gmailu kde má jakožto uživatel androidu i číslo... Jen jsem napsal, co jsem včera zažil, je to minimálně podivná náhoda :-)
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 2446

Registrovn: 20 pro 2007 00:40

Bydli?t?: nedaleko Velkého Meziříčí

P?sp?vek 27 ?j 2012 09:22

já se internetově nacházím v Praze, přesto že fyzicky jsem úplně jinde takže nějaké regionální zaměření reklamy je mi úplně fuk. Vpodstatě mi to usnadňuje ignorování reklamy protože se mi zobrazuje to co mě vůbec nezajímá. Ale je mi jasné že rekalma může usnadnit provozování nekomerčního, úzce zájmového webu, proto nejsem proti. Jen bych rád kdyby reklama nepřerostla přes únosnou mez. na některých webech pro samou reklamu nejde najít vlastní obsah, různé podivné pohyblivé bannery skoro dokážou zastavit prohlížeč, bliká to a hejbá se to víc než powerpoint dealera životního pojištění.
Barevnej?! To je rasýzmus!!!

Moderátor

P?sp?vek 27 ?j 2012 10:54

pepasfi - mám stejnej názor

Zp?t na ItalianCars.org