home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

Co rikate na Cinquecento 0,9i.s

Naše tlachání - Volná debata o čemkoli

Neregistrovaný

P?sp?vek 09 kv? 2007 04:43

Co rikate na Cinquecento 0,9i.s

Rady, na co si dat pozor, proc nekupovat uvitam vse i zkusenosti kolik to zere atd

Neregistrovaný

P?sp?vek 10 kv? 2007 03:07

Re: Co rikate na Cinquecento 0,9i.s

Zdar, tohle auto žere v průměru kolem 5-6 litrů podle toho do jakejch kopců jezdíš a jak těžkou máš nohu. Já
ho rozhodně nešetřim, jezdim z 90% ve městě a krátký trasy (sotva se ohřeje) a mám spotřebu kolem 6ti :-) Na
co si dát pozor, to ti fakt neporadim. Nevim totiž o ničem, co bych tomu svýmu vytknul, snad jen že jsem
nechal pro jistotu kompletně udělat brzdy a brzdí teď nejlíp ze všech aut se kterejma jsem jel. Mimochodem mam
rok 93 a nenašel jsem žádný známky koroze.

Neregistrovaný

P?sp?vek 10 kv? 2007 03:10

přece jen mě napadla jedna nevýhoda a tou je fakt malej kufr, ale není problém sklopit zadní sedačky a pak je
místa spousta.

Neregistrovaný

P?sp?vek 11 kv? 2007 03:59

jj dik moc jeste nevim ale mozna si ho poridim

Neregistrovaný

P?sp?vek 11 kv? 2007 06:42

porid seicento

porizovaci cena je temer stejna spotreba nizsi a ve SXi verzi co mam já se tomu nedá
nic vytknout..

Neregistrovaný

P?sp?vek 12 kv? 2007 01:27

petaN.Tie: a to jsi vzal kde ze je cena seicenta remer stejna? Ja jsem teda zadny poradny (nebourany a
nezniceny) pod 40tis nevidel. Svoje cinquo jsem kupoval skoro pred rokem za 25tis, takze ted by se dalo urcite
20 nejaky sehnat.

Neregistrovaný

P?sp?vek 12 kv? 2007 06:55

fionel

to je fakt, ale připlatíš 20 a seženeš ho s 30ti tis najeto nebouraný garážovaný neshilý
neodhoněný .. myslel jsem takovej ten poměr cena vs stav

( ano opravdu se daj takový sehnat, ale ne
stylem že projedeš jeden internetovej bazoš, kde nic nenajdeš a napíšeš, že to nejde, že takový prostě nejsou
)

Neregistrovaný

P?sp?vek 12 kv? 2007 20:41

samozrejme ze obcas se da nekde sehnat i neco levnejsiho,ale ne kazdej ma takovyhle kontakty (dotahnout primo
z nemecka a podobne). Za 40 opravdu muzes sehnat seicento,ale kdyz napises "cena je skoro stejna" tak si pod
tim predstavim +-5tis to znamena maximalne 30tis. Promin,ale vzhledem k cene cinqua se neda mluvit o "skoro
stejne cene" nybr o cene dvojnasobne. Prece jen je rozdil koupit za stejny penize dve auta nebo jedno auto.
Samozrejme ze jsou lidi kterym je jedno jestli zaplati 20 nebo 40tis kdyz maj na auto treba za 100tis. Jde jen
o to kolik za auto chce dat a na co ho potrebuje. Samozrejme ze seicento je novejsi a lepsi,ale treba jako
nakupni taska pro manzelku neni ani cinquo k zahozeni. Jak jsem psal, jsem s nim maximalne spokojen :)

Neregistrovaný

P?sp?vek 04 no 2019 15:45

cinquo je super o tom nic.. já ho nejdřív chtěl. Já hledal něco na denní ježdění do práce a chtěl jsem cinquo,

ale sehnal jsem "bambino bublinu" za pěkný peníze, moje kriterium byla spotřeba a "nesvysíravost"
moje
jsem kupoval po první majitelce z němec za 40 tis. s 35 tis. natočeno s
nejhezčí barvou, co jsem na něm viděl
nebesky modrá metla, tak jsem měsíc žil o chlebu a vodě src="/smile/203.gif">

Naposledy oživil Anonymous v 04 no 2019 15:45

Zp?t na Tlachání

• { RELATED_TOPICS }
    Odpov?di
    Zobrazen
    Posledn p?sp?vek