home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

Svetla

Podvozky, plechy, elektrika a vše kolem oprav a úprav

NeregistrovanĂ˝

P?ísp?vek 11 ?rc 2008 07:30

Svetla

Zdravim vas vsechny...
Pisu ohledne problemu... mam uno 1.5 SX Logo... a pac jsem mel vysvycene paraboly
tak jsem tam dal silnejsi zarovky ovsem ty me uz 3x spalili Ăşpatici 4x uplne roztavily.... mno a ted kdyz jsem
ej menil po 4 tak mi nesviti potkavaci svetla... dalkovy vali ale potkavacky ne... Zkousel jsem draty
poprehazet ale vali jen dalkovy jako by do potkavacek nesel proud.. .pojistky jsou ok... tak se chci zeptat
jetli nekdo neporadite, jestli se vam neco takoveho nestalo.... kontrolky sviti normalne... ale nevim co s
tim... dal jsem o5 normalni zarovky a svitim dalkovejma pac sviti jak normalni ale v noci je to na pikacu...

Za kazdou radu predem dik
U?ivatelský avatar

ÄŚlen klubu

P?ísp?vky: 2587

Bydli?t?: Teplice nad BeÄŤvou

P?ísp?vek 11 ?rc 2008 14:48

Re: Svetla

Tak si změř,jestli ti do drátů jde proud.Jinak kontroloval jsi pojistky?Zkus to změřit aj na pojistce,jestli
tam valí proud.A zkus aj přepínač světel,jestli nešel do kytek.
No a myslíš,že když ti to 4x spálilo
patici,že bylo všechno v pořádku?To ti mohlo napovědět,že je někde chyba.Možná ti kvůli tomu shořely kabely.
U?ivatelský avatar

P?ísp?vky: 915

Bydli?t?: hostinne

P?ísp?vek 11 ?rc 2008 15:41

normal taky sem daval do una 100W zarovky a shořela mi elektrika u ovladace a ovladac se nafoukl skoukni to
tam jestli neni neco v haji vetsinou se prepali drat do spinacky ke svetlum

NeregistrovanĂ˝

P?ísp?vek 14 ?íj 2017 06:37

Dik za rady.... jo jako me bylo receno ze se na paticcih vypalil nulak a ze prej to bylo tim ze koncovky
nedolehali uplne na celej ten plisek u zarovky... ale samo ze vim ze to nebylo to prave orechove...

Naposledy oĹľivil Anonymous v 14 ?íj 2017 06:37

Zp?t na Technika

• { RELATED_TOPICS }
    Odpov?di
    Zobrazení
    Poslední p?ísp?vek