home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

svetla

Podvozky, plechy, elektrika a vše kolem oprav a úprav

NeregistrovanĂ˝

P?ísp?vek 28 led 2008 06:59

svetla

caute potreboval by som porafit ohladom svetiel. Dnes mi zacali same od seba vypadavat svetla. Blikala aj
pristrojovka. Bol som mimo mesta a trpol som ci to nevypne lebo by som trafil akurat do priekopy... Dakujem za
rady

NeregistrovanĂ˝

P?ísp?vek 28 led 2008 07:02

Re: svetla

Kostra.
U?ivatelský avatar

ÄŚlen klubu

P?ísp?vky: 2446

Bydli?t?: nedaleko Velkého Meziříčí

P?ísp?vek 29 led 2008 00:21

pokud toho blikalo víc tak to bude nějaká hlavní kostra. Prohlídni ukostření karoserie. Mě se to projevovalo
tak že mi zhášelo rádio a mazaly se v něm nastavení. Pak jsem postřehl že blikají žárovky a pak začal i
vynechávat motor. Byla to kostra karoserie. Nevím jak je to jinde ale bude to asi podobné jak na pandě. Minus
kabel od baterie vede na šroub na převodovce.Tím je ukostřený motor. Ukostení karoserie jsem musel chvíli
hledat. Na tom samém kabelu, za motorem, mezi hadicema a kabelama je přicvaknuté plechové očko přišroubované
do karoserie a to bylo uvolněné a zoxidované. Tak jsem pro jistotu udělal kus kabelu a zdvojil to. Některá
auta mají kostřící propoj na některém silentbloku motoru, takovou měděnou pletenou pásku.
Barevnej?! To je rasýzmus!!!

NeregistrovanĂ˝

P?ísp?vek 14 ?íj 2017 06:39

Jak píše Čenda anebo mě to dělala pojistkovka, neblikala mi přístrojovka, ale když jsem přepnula z parkovaček
na potkávací tak se nic nedělo anebo se zapnuly a pak za chvíli vypadly anebo z dálkovejch na potkávačky taky
totéž

Naposledy oĹľivil Anonymous v 14 ?íj 2017 06:39

Zp?t na Technika

• { RELATED_TOPICS }
    Odpov?di
    Zobrazení
    Poslední p?ísp?vek