home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

Vítejte v novém systému!

naše fórum. Vaše návrhy, dotazy k systému fóra, atd.
(pouze pro členy klubu)

Moderátor

P?sp?vky: 328

Registrovn: 17 b?e 2012 06:38

Bydli?t?: Liberec

P?sp?vek 22 srp 2012 21:32

Re: Vítejte v novém systému!

Vili.s p?e:ja chci byt taky jaaaadro, či jinak barevný člen :-D

OK si jinak barevný člen
U?ivatelsk avatar

Jádro

P?sp?vky: 739

Registrovn: 19 pro 2007 20:47

Bydli?t?: Most

P?sp?vek 22 srp 2012 21:48

Já jsem Vám to řikal, že novej systém bude lepší... musíte víc verit a min hanit :lol:
Fiat Idea mJTD, Fiat Punto 1.9mJTD HGT 2005 1++kW

Ex: nespočet Alf, Fiatů a Lancií
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 2446

Registrovn: 20 pro 2007 00:40

Bydli?t?: nedaleko Velkého Meziříčí

P?sp?vek 22 srp 2012 22:19

v jednom prohlížeči to vypadá a funguje normálně, v druhém se mi to zobrazovalo úplně jinak. Vůbec tam nebyly ty okýnka s avatarama. Já jak vůl přepínám všecko možný i nemožný a furt blbě. Až úplnou náhodou jsem myšiskem zavadil o jakousi piditečku v rohu která obživla. Tak jsem na to hňápnul a ono se to zobrazilo. Troufám si tvrdit že tuhle funkci nepotřebuje nikdo. Podtrhává mi to tady červeně některý slova. Jestli to je kontrola pravopisu nebo snad cenzura tak to pěkně děkuju. Co napíšu to napíšu a je to tak napsaný protože to tak chci. A žádnej robot mi do toho nemá co kecat i kdybych napsal třeba pyča s tvrdým Y. Ta věc dole KDO JE ONLINE, tak to ukazuje úplný kraviny a ještě na každý stránce jiný. A co mi hodně chybí ze starého webu, ta lišta nahoře kde se dalo přeskakovat mezi jednotlivými částmi fóra. Tady když chci skočit do jiné části tak se musím pořád vracet na nadřazenou stránku. V prohlížeči Namoroka to zoufale pomalu roluje, přitom arclub jde normálně.
Barevnej?! To je rasýzmus!!!
U?ivatelsk avatar

Moderátor

P?sp?vky: 4727

Registrovn: 21 pro 2007 05:05

Bydli?t?: Rtyně v Podgaráží

P?sp?vek 22 srp 2012 22:36

:-) ok tak uvidíme jen bych bral zpátky starou lištu kde byly všechny sekce hezky za sebou a nemusel jsem se nikam vracet na obsah fora ušetří to čas, jinak co celkem jde jen by mne zajimalo proč reproboy není též veterán a jen bývalej admin :-) a podle čeho se tak usuzuje QWERTY je zde taky mraky let a není veterán :-)
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 1325

Registrovn: 25 lis 2009 07:45

Bydli?t?: Pardubice

P?sp?vek 22 srp 2012 22:44

"jinak barevný člen" to mi zní, jako kdyby jsme tu třídili lidi podle rasy :D v tom případě to totiž smrdí diskriminací :D
a nemohl bych mít taky nick nějakou barvičkou? třeba žlutá je fajn ;)
Lancia Delta HPE HF 246kw :)Performance & tuning :P
Fiat Tipo 2.0 8VTurbo AWD Killer on The Road
ex 4x Fiat Tipo, Alfa Romeo 145, ex 2x Fiat Bravo, ex BMW 325i
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)
U?ivatelsk avatar

Moderátor

P?sp?vky: 3513

Registrovn: 19 pro 2007 21:44

Bydli?t?: Hradec Králové

P?sp?vek 22 srp 2012 22:53

na mobilu to moc nefunguje. Zobrazí se jen levá část s tématy, pravá s informacemy chybí :)

Moderátor

P?sp?vek 22 srp 2012 23:09

turbo bob p?e:jen by mne zajimalo proč reproboy není též veterán a jen bývalej admin :-) a podle čeho se tak usuzuje QWERTY je zde taky mraky let a není veterán :-)

Veterán je automaticky ten kdo má více jak 2000 přízpěvků

Moderátor

P?sp?vek 22 srp 2012 23:11

iceman p?e:na mobilu to moc nefunguje. Zobrazí se jen levá část s tématy, pravá s informacemy chybí :)

co to máš za mobila?
Můžeš zkusit jak se ti zobrazuje www.arclub.cz ?
U?ivatelsk avatar

Moderátor

P?sp?vky: 3513

Registrovn: 19 pro 2007 21:44

Bydli?t?: Hradec Králové

P?sp?vek 22 srp 2012 23:23

Samsung Galaxy SII.. Beru to zpět, už to beží normálně a arclub také. Zřejmě zabralo delete sušenek

Moderátor

P?sp?vek 22 srp 2012 23:32

pepasfi p?e:Podtrhává mi to tady červeně některý slova. Jestli to je kontrola pravopisu nebo snad cenzura tak to pěkně děkuju. Co napíšu to napíšu a je to tak napsaný protože to tak chci. A žádnej robot mi do toho nemá co kecat i kdybych napsal třeba pyča s tvrdým Y. Ta věc dole KDO JE ONLINE, tak to ukazuje úplný kraviny a ještě na každý stránce jiný. A co mi hodně chybí ze starého webu, ta lišta nahoře kde se dalo přeskakovat mezi jednotlivými částmi fóra. Tady když chci skočit do jiné části tak se musím pořád vracet na nadřazenou stránku. V prohlížeči Namoroka to zoufale pomalu roluje, přitom arclub jde normálně.

Kontrola pravopisu tady neni, to musí být něco co máš nainstalovanýho v compu.
Na čem to vlastně testuješ?

Jinak tu horizontálí lištu přidám časem.
U?ivatelsk avatar

P?sp?vky: 524

Registrovn: 11 srp 2010 07:08

Bydli?t?: Horní Počernice

P?sp?vek 24 srp 2012 18:28

už mi to nepřijde tak zlý, akorát jde o zvyk
čtyři písty stačí když turbo tlačí
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 1095

Registrovn: 03 ?er 2008 09:26

Bydli?t?: Plzeň

P?sp?vek 26 srp 2012 22:19

jestli se nepletu je tohle něco na styl phpbb ? to musela být sranda převést všechny informace . jinak , osobně bych byl rád ještě za jiný skin , nějaký neutrální. tenhle mi dost dráždí oči.

Moderátor

P?sp?vek 27 srp 2012 20:11

TooM-As jak ti to drazdi oci? ještě se to může doladit.
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 308

Registrovn: 19 pro 2011 01:57

Bydli?t?: Tachov Doksy

P?sp?vek 27 srp 2012 22:02

čus Míro nejde ˇˇn a ˇˇt nebo jenom mě
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 1325

Registrovn: 25 lis 2009 07:45

Bydli?t?: Pardubice

P?sp?vek 27 srp 2012 22:19

ň Ň ť Ť jde...asi ti jen nejde správné ovládání klávesnice :) diakritika asi funguje normálně...neviděl jsem nikde problém :)
Lancia Delta HPE HF 246kw :)Performance & tuning :P
Fiat Tipo 2.0 8VTurbo AWD Killer on The Road
ex 4x Fiat Tipo, Alfa Romeo 145, ex 2x Fiat Bravo, ex BMW 325i
Lancia Delta II 1.8 16V GT 100kW by Zender - žluťásek :)
U?ivatelsk avatar

P?sp?vky: 247

Registrovn: 18 lis 2011 03:32

Bydli?t?: Kdyně

P?sp?vek 01 z? 2012 22:25

takhle to dojebat líbilo se mu tu dřív ale tohle je otřes
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vek 02 z? 2012 11:26

nějak se nám tady začíná množit spam. Taky je škoda že se sem nepřesunuly články. Aspoň některé. Třeba zamračení kapoty asi už dnes nikdo dělat nebude, tady se spíš dělá tuning pod kapotou. Ale Lacinův návod na seřízení ventilů by se leckomu mohl hodit. A co mi asi nikdy nepřestane vadit je přečudlíkovanost. Tady je funkcí jak na starým videu Panasonic. Kdyby tady šlo přepnout že to bude holá holuša úplně bez ničeho, jen s funkcema "nový příspěvek" a "odpovědět", prostě nějakej skin bezčudlíkátor, tak to tam přepnu a už nikdy zpátky. Kolik lidí asi tak používá "sledovat téma", "předchozí téma", "následující téma", "verze pro tisk" nebo celou tu mašinérii s nastavením řazení zobrazení příspěvků? Verzi pro tisk si když tak udělám jedním zatažením myši a témata čtu podle toho jestli mě zajímají. A vrcholný kousek je "přidat do záložek". Vždyť to umí každý prohlížeč, většinou tak na jedno až dvě kliknutí, tak proč to je ještě na každý stránce dvakrát? Šaltpáka v autě mi taky stačí jedna, někde na dosah ruky. Nemusím mít další na zadním sedadle a ještě jednu pro jistou sucha a ochrany v kufru.

Neregistrovaný

P?sp?vek 03 z? 2012 21:10

"NOVEJ SYSTÉM" je celkem k ničemu , starý byl přehledný , tohle nemůžu strávit , mlátí to strašně do očí , jo klucí proč se musíte opičit po někom a nenechat to jak to bylo

Moderátor

P?sp?vek 04 z? 2012 00:20

pault
Proč píšeš znovu jako Návštěvník? Po nikom se neopičíme.
Na otazku proč nový systém jsem odpovídal. Vím že pro konzervativní jedince bude přechod náročnější, ale dá se to zvládnout, je to jen otázka zvyku. Když někdo napíše zdravou kritiku jako zpětnou vazbu je to produktivní a pomáhá to systém vyladit. Když ale jen někdo nadává jako analfabet tak to jen ukazuje co za člověka opravdu je.
U?ivatelsk avatar

P?sp?vek 05 z? 2012 13:10

nechtěl jsem psát jako návštěvník , ten váš novej systém mě sám odhlásil
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vek 05 z? 2012 18:55

jo to je taky pravda. Stačí chvíle nečinnosti a ono to odhlásí. Starý systém držel přihlášení i dlouho po zavření okna. Pokud to má nějaké nastavení času tak by neškodilo to prodloužit aby člověk nemusel pořád hlídat jestli ho to nevyfakovalo když si od rozepsaného příspěvku odběhne poscat keramiku.

Moderátor

P?sp?vek 05 z? 2012 20:42

OK rozumim, prodloužím to z jedné hodiny na dvě. Je ale mnohem pohodlnější si při přihlašování zakliknout "Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě".

P?sp?vky: 95

Registrovn: 15 ?er 2011 16:37

Bydli?t?: Žatec

P?sp?vek 08 z? 2012 21:54

Nepřipadá Vám; že se po přechodu na nový systém snížila návštěvnost?

Dřív tu bylo co den, to několik nových vláken, což teď nějak postrádám,... Druhé možné vysvětlení by bylo, že už všichni všechno vědí (tudíž se nepotřebují na nic ptát), nikdo nic neprodává a většina projektů je pozastavená,...

Já se za sebe přiznám, že potřebu nového systému sice chápu, ale dřív jsem si to tady proklikl třeba několikrát denně, kdežto dneska jsem přišel asi po týdnu, a nijak jsem to nepocítil,...

A konstruktivně (ač už to tu, mám pocit, padlo a asi s tím nepůjde nic udělat): Jeden z důvodu, proč mě to tolik "neba" je potřeba buďto otevírat vlákna v nových záložkách nebo (když otevřu ve stávající) nutnost návratu na obsah,... Prostě vážně smutním po vrchní liště, umožňující okamžitý přechod do té které sekce,...

Moderátor

P?sp?vek 09 z? 2012 15:42

Návštěvnost klesla i tím že bylo léto. Návštěvnost hlavně v létě klesá na všech webech, to je informace ověřená léty praxe na jiných fórech. Jisté ale je že část starých uživatelů odešla. (doufejme že se občas ukážou) Vrchní lišta bude, koukám že ta lišta leží v žaludku více lidem, budu to muset udělat co nejdříve.
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 929

Registrovn: 18 b?e 2010 00:54

Bydli?t?: Chrast

P?sp?vek 09 z? 2012 20:04

mě lišta nechybí, mě by stačilo aby když kliknu nahoře na logo ...italiancars.org klub příznivců bla bla bla... tak aby mě to hodilo na index
Obrzek
U?ivatelsk avatar

P?sp?vek 10 z? 2012 11:12

autopilot : za tu ostrou kritiku se ti omlouvam trošku jsem to přehnal , prosím tě nešlo by něco udělat s fontem písma ? přijde mi takovej nic moc

Moderátor

P?sp?vek 10 z? 2012 13:41

pault v poho, každej má občas špatnou náladu. Máš na mysli nějákej konkrétní font? Raději bych nejákou klasiku, hlavně z hlediska čitelnosti.
U?ivatelsk avatar

P?sp?vek 10 z? 2012 15:07

aktuální je times new roman ? nebo něco jinýho ?

Moderátor

P?sp?vek 10 z? 2012 16:24

Momentálně je to nastavené na (Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif;)
kdo nemá Verdana zobrazí se mu Helvetica atd.
U?ivatelsk avatar

P?sp?vek 10 z? 2012 22:05

aha proto mi to připadá takový chudý písmo ,jednoduše řečeno :D
P?edchozDal?

Zp?t na ItalianCars.org