home | akce | technika | tlachání | bazar | projekty | články | odkazy

Vítejte v novém systému!

naše fórum. Vaše návrhy, dotazy k systému fóra, atd.
(pouze pro členy klubu)

U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 2446

Registrovn: 20 pro 2007 00:40

Bydli?t?: nedaleko Velkého Meziříčí

P?sp?vek 11 z? 2012 19:08

Re: Vítejte v novém systému!

asi mám něco jinak ale já si můžu fonty měnit podle libosti.
Barevnej?! To je rasýzmus!!!

P?sp?vky: 104

Registrovn: 25 srp 2012 22:14

P?sp?vek 14 z? 2012 10:13

mna by zaujimalo, preco mi neprechadzaju moje odpovede v sekcii bazar, ked mam zaujem nieco kupit, predpokladam ze to nema automaticke schvalovanie ale kontroluje to admin /zrejme je to ochrana voci spamom a nevhodnym prispevkom/, reagoval som na dva inzeraty a doteraz nic, som zvedavy ci vobec tento moj prispevok prejde a sa tu zjavy. Co sa tyka tohoto noveho upgradu tejto stranky ak mozem poviem svoj nazor, dost neprehladne, a celkovo to schvalovanie hruza, no skoda podla mna vtedy to bolo na lepsej urovni a aby to nedopadlo tak ako nasa slovenska tuningova stranka ktoru za tyzden navstivi asi 5 ludi a z toho traja adminovia. Dufam ze od admina dostanem skoru odpoved. Na koniec by som chcel podotknut ze urcite som sa nikoho nechcel dotknut, ani nic podobne len tu chodim uz 6 rokov a nerad by som prestal kvoli takejto veci. Dakujem vopred a Peace
U?ivatelsk avatar

P?sp?vky: 215

Registrovn: 13 kv? 2010 22:31

Bydli?t?: Opavsko

P?sp?vek 15 z? 2012 06:05

taky mensi napad neslo by treba jen v bazaru odlisit barvou v ten den aktualizovane inzeraty ?
pro lepsi prehled

Moderátor

P?sp?vky: 328

Registrovn: 17 b?e 2012 06:38

Bydli?t?: Liberec

P?sp?vek 15 z? 2012 08:24

Ono to tak ale už je.
Postnul jsem vysvětlení
rozliseni-novych-izp-t244174.html

Moderátor

P?sp?vek 15 z? 2012 08:34

coler666 p?e:mna by zaujimalo, preco mi neprechadzaju moje odpovede v sekcii bazar, ked mam zaujem nieco kupit, predpokladam ze to nema automaticke schvalovanie ale kontroluje to admin /zrejme je to ochrana voci spamom a nevhodnym prispevkom/, reagoval som na dva inzeraty a doteraz nic, som zvedavy ci vobec tento moj prispevok prejde a sa tu zjavy. Co sa tyka tohoto noveho upgradu tejto stranky ak mozem poviem svoj nazor, dost neprehladne, a celkovo to schvalovanie hruza, no skoda podla mna vtedy to bolo na lepsej urovni a aby to nedopadlo tak ako nasa slovenska tuningova stranka ktoru za tyzden navstivi asi 5 ludi a z toho traja adminovia. Dufam ze od admina dostanem skoru odpoved. Na koniec by som chcel podotknut ze urcite som sa nikoho nechcel dotknut, ani nic podobne len tu chodim uz 6 rokov a nerad by som prestal kvoli takejto veci. Dakujem vopred a Peace

schvalování je jen pro nepřihlášené a pro nově zaregistrované, ještě se to celé ladí a upravuje, schvalování se asi zruší, protože toho spamu zas není tolik.

normálně by ti měla přijít i notofikace na email, podívej se jestli ti to nevzal spam filter.

Ty sem chodíš roky jen jako neregistrovaný?
Je ale dobře že se člověk ozve když se mu něco nelíbí, podle toho se to pak ladí.

P?sp?vky: 104

Registrovn: 25 srp 2012 22:14

P?sp?vek 15 z? 2012 13:13

zdravim ta autopilot, notofikace mi prisla az dneska a uz sa to aj zobrazilo no trvalo to 3 ci 4 dni, preto mi to bolo cudne preco niektorym hned a mne nic. Co sa tyka toho prehladu, tiez som mal na mysli to zobrazovanie vedla prespevku cervenou farbou "dnes" ako to napisal mara a co sa tyka tej registracie, nevidel som v tom zmysel kedze viacej citam ako davam prispevky, no to je zas vec nazoru. dakujem za odpoved a pochopenie.
U?ivatelsk avatar

P?sp?vky: 524

Registrovn: 11 srp 2010 07:08

Bydli?t?: Horní Počernice

P?sp?vek 15 z? 2012 20:37

tzv. návštěvníci tou tmavou fialovou téměř nejsou vidět :(
čtyři písty stačí když turbo tlačí

Moderátor

P?sp?vek 15 z? 2012 21:14

pietrot p?e:tzv. návštěvníci tou tmavou fialovou téměř nejsou vidět :(

jo to jsou neregistrovaní
ok dam jim světlejší barvu
U?ivatelsk avatar

Člen klubu

P?sp?vky: 308

Registrovn: 19 pro 2011 01:57

Bydli?t?: Tachov Doksy

P?sp?vek 19 z? 2012 21:05

asi by to chtělo vyměnit baterky opožduje se čas nebo mi opět něco uniklo :?: :lol:
U?ivatelsk avatar

P?sp?vky: 118

Registrovn: 06 led 2011 01:31

Bydli?t?: Praha

P?sp?vek 01 pro 2012 15:11

Timur p?e:Nepřipadá Vám; že se po přechodu na nový systém snížila návštěvnost?

Dřív tu bylo co den, to několik nových vláken, což teď nějak postrádám,... Druhé možné vysvětlení by bylo, že už všichni všechno vědí (tudíž se nepotřebují na nic ptát), nikdo nic neprodává a většina projektů je pozastavená,...

Já se za sebe přiznám, že potřebu nového systému sice chápu, ale dřív jsem si to tady proklikl třeba několikrát denně, kdežto dneska jsem přišel asi po týdnu, a nijak jsem to nepocítil,...

A konstruktivně (ač už to tu, mám pocit, padlo a asi s tím nepůjde nic udělat): Jeden z důvodu, proč mě to tolik "neba" je potřeba buďto otevírat vlákna v nových záložkách nebo (když otevřu ve stávající) nutnost návratu na obsah,... Prostě vážně smutním po vrchní liště, umožňující okamžitý přechod do té které sekce,...

Nejsi sám, chodil jsem sem denně, od "změny systému" jsem tu byl tak 5× a určitě nejsem sám. Pro mě tahle změna celý web tak zneatraktivněla a uživatelsky znepříjemněla že jsem sem prostě přestal chodit a všecko řeším jinde (fb, bazos, club-fiat.com apod.). Vymlouvat se na léto je blbost, taky dělám weby a vím jak se návštěvnost houpe a jediné co má opravdu vliv jsou vánoce, kdy náštěvnost jde nahoru. Hlavně mě ale mrzí, že admin (asi autopilot nebo kdo to teď je) nerozumí grafice a celé to tak zčunil, mě z těch velkých písmen a všeho nahňácaného na sebe prostě bolí hlava a než se zorientuju tak zavírám a píšu rovnou lidem které chci kontaktovat...

Celé to šlo určitě udělat lépe, hlavně zachovat maximum toho co bylo, protože Reprák to udělal velice dobře a když už se teda muselo měnit to co fungovalo, mělo se to nejdřív odladit a pak teprve spustit, takhle to dělá Seznam.cz a přichází o tisíce uživatelů, asi je to nějaký dvešní trend mrvit funkční věci.
P?edchoz

Zp?t na ItalianCars.org